Náš tým je zde, aby vám pomohl

Kontaktujte nás a domluvte si osobní schůzku

Často kladené dotazy

V čem spočívá naše jedinečnost?

Řešení Juooh nabízí unikátní a promyšlenou konstrukci s prvkem netradičního řešení v podobě použití nerezového rámu s aplikovanou vnitřní izolací nosníků. To zaručuje prakticky neomezenou životnost a vysokou odolnost vůči vnějším vlivům.

Co obsahuje základní cena?

Naším cílem je zákazníkovi nabídnout v základní ceně vysoký standard bez skrytých vícenákladů. Všechny naše moduly jsou jednotně vybaveny veškerým zařízením pro plnohodnotný a komfortní provoz. Pro náročnější existuje také zákaznický program, který umožňuje individualizace modulů (nadstandardní výbava a příslušenství).

Jak je řešeno vytápění?

Všechny naše moduly jsou standardně vybaveny tepelným čerpadlem, které umožňuje pracovat v režimu topení i v režimu chlazení. Zaručuje tak tepelný komfort za každého počasí.

Jak je řešeno zateplení?

Naše moduly jsou od počátku navrhovány velmi komplexně, počínaje skladbou stěn, střechy, podlahy, přes pevnostní řešení zahrnující zatížení konstrukce sněhem, vyřešenými akustickými a tepelně-technickými požadavky. Špičkové vlastnosti zaručuje kombinace hliníkových sendvičových PIR panelů a dalších izolantů, což přináší nízkoenergetický standard našich modulů blížící se úrovni pasivních domů.

Lze využít k financování hypotéku?

Ano, moduly Juooh lze financovat pomocí hypotéky.

Kde nás najdete

Mělník

Jiráskova 228/2,
276 01 Mělník

Jednatel

Michal Košek
info@juooh.com
+420 722 277 722

Praha

Vladislavova 46/3,
Nové Město, 110 00 Praha

Modularita s.r.o.

IČO: 04426878
DIČ: CZ04426878

Hradec Králové

Vážní 1138,
500 03 Hradec Králové

Sídlo společnosti

Vladislavova 46/3,
Nové Město, 110 00 Praha