10. 02. 2021

Modulové domy, které rostou se zákazníkem

Společnost Juooh představila modulové domy z České republiky. Lze je snadno přizpůsobit životu individuálních zákazníků. Doslova rostou s vámi. Unikátní a velmi zajímavou vlastností domů je použití nosného rámu z nerezové oceli. Tyto rámy mají prakticky neomezenou životnost a jsou samonosné, což umožňuje převoz hotového rámu přímo k zákazníkovi.

Modulové domy Juooh byly vyvinuty a jsou vyráběny v České republice. Spojují v sobě to nejlepší ze strojních a stavebních konstrukcí. Nespornou výhodou domů Juooh je možnost jejich umístění na zemní vruty, čímž zákazník ušetří mnoho času i peněz, neboť nemusí budovat základovou desku

Standardním vybavením domů jsou tepelná čerpadla a klimatizační jednotky, které umožňují tepelný komfort v každém ročním období. K úspoře přispívá použití špičkových izolačních vlastností domu kombinující hliníkové panely s izolací PUR a mezistěnné izolace z čedičové vlny. Veškeré zasklení je provedeno z izolačních trojskel.

„Naše modulové domy mají řadu výhod,“ říká jednatel společnosti Juooh Ing. Petr Křivský. „Především bych zmínil kvalitu výroby a rychlost výstavby. Po objednání a vyhotovení kompletní stavební dokumentace začínáme okamžitě vyrábět dům. Juooh se tak v našem výrobním závodě připravuje již během zdlouhavého obíhání úřadů. Jsme tak schopni dodat dům do tří měsíců od objednání. Dům následně instalujeme u zákazníka do 14 dnů od vydání stavebního povolení. Zajímavostí je, že dům lze vybudovat i bez přítomnosti inženýrských sítí,“ dodává Ing. Petr Křivský.

Samozřejmostí je plný servis před samotným objednáním. Se zákazníkem a projektantem firma projde polohu domu na parcele, jeho orientaci vůči světovým stranám, velikost prosklení, usazení do terénu a podobně. Je rovněž schopna reagovat na různé požadavky územních plánů. Z toho důvodu dokážeme nabídnout různé typy střech, ať už to jsou střechy rovné, sedlové nebo velmi moderní vegetační.

Juooh představuje tři řady. Konkrétně jde o Juooh½, Juooh a Juooh+. Všechna tato řešení je možné libovolně kombinovat. Moduly odpovídají jednotnému technickému standardu. Liší se pouze jejich velikostí a vnitřní vybaveností koupelna, WC, příprava pro kuchyň). Nechybí možnost individualizace dle přání zákazníka.

„Vysněný dům přizpůsobíme aktuálním potřebám zákazníka. Zákazník si typicky pořídí základní modul a v případě potřeby, jako je například narození dítěte, si velmi jednoduše připojí další. Může jít například o obytné volnočasové a tomu podobné prostory. Pocit vzdušného prostoru domů Juooh umocňuje velká světlá výška,“ říká Ing. Petr Křivský.

„Naší motivací jsou jasné ceny, vysoký standard, partnerský vztah se zákazníkem a neustály vývoj. Jen tak může Juooh přinášet zákazníkovi vždy něco navíc,“ ukončuje Křivský. V případě standardních modulů Juooh garantuje dodávku do 90 dnů od podpisu kupní smlouvy.

O společnosti Juooh

Firma Juooh je výrobcem rodinných a komerčních objektů. Jejich základem je vždy patentovaný nosný rám z nerezové ocely. Řešení Juooh jsou vyrobeny z kvalitních materiálů. Výhodou je i jejich prakticky neomezená životnost nebo i možnost modularity. Společnost Juooh klade důraz na rychlost realizace výstavby. Vyřeší za vás tak kompletní projektovou dokumentaci a během toho, co budete obíhat úřady, již Juooh vyrábí vaši zakázku. Kompletní řešení vám pak doveze přímo na pozemek.