07. 03. 2021

Rámy domů mají prakticky neomezenou životnost, říká jednatel firmy Ing. Petr Křivský

Juooh jsou modulární domy z České republiky, které se přizpůsobují vašemu životu. Doslova rostou s vámi. Začínáte u jednoho modulu a podle velikosti vaší rodiny a potřeb dům nadále rozšiřujete. Pokud vám některé buňky naopak nevyhovují, můžete je na druhou stranu odebrat.

Nepotřebujete základovou desku, dům jednoduše postavíte na zemní patky. Juooh se neomezuje pouze na oblast bydlení. Věnuje se i oblasti komerce a staví atypické stavby. Více o tom hovoří Ing. Petr Křivský ze společnosti Juooh.

Jaké je motto vaší firmy?

Vysněný dům přizpůsobíme vašim aktuálním potřebám. Zákazník si tak pořídí základní modul. V případě potřeby, jako je například narození dítěte, si velmi jednoduše připojí další. Může jít například o obytné, volnočasové, SPA a podobné prostory. Pocit vzdušného prostoru domů Juooh umocňuje velká světlá výška a možnost bohatého prosklení dle přání zákazníka.

V čem se lišíte od konkurence?

Unikátní a velmi zajímavou vlastností našich domů je použití nosného rámu z nerezové oceli. Tyto rámy mají prakticky neomezenou životnost a jsou samonosné, což umožňuje převoz hotového domu přímo k zákazníkovi.

Jak je to se základovou deskou?

Nespornou výhodou našich domů Juooh je možnost jejich umístění na zemní vruty. Tím zákazník ušetří mnoho času i peněz, neboť nemusí budovat základovou desku.

Jak je to se servisem?

Samozřejmostí je plný servis před samotným objednáním. Se zákazníkem a naším projektantem projdeme polohu domu na parcele, jeho orientaci vůči světovým stranám, velikost prosklení, usazení do terénu a podobně. Domy je možné usadit i po něj. Jsme schopni reagovat také na různé požadavky územních plánů. Z toho důvodu dokážeme nabídnout různé typy střech, ať už to jsou střechy rovné, sedlové, prosklené nebo velmi moderní takzvané zelené. Ty jsou pokryty vegetací.

Jak je to s montáží samotného domu?

Naše domy mají řadu výhod. Především bych zmínil kvalitu výroby a rychlost výstavby. Po objednání a vyhotovení kompletní stavební dokumentace začínáme okamžitě vyrábět dům. Juooh se tak v našem výrobním závodě připravuje již během zdlouhavého obíhání úřadů. Jsme tak schopni dodat dům do tří měsíců od objednání. Dům následně instalujeme u zákazníka do 14 dnů od vydání stavebního povolení.

Montují se domy přímo u zákazníka?

Naše domy jsou počínaje svařování konstrukce až po plnou kompletaci vyráběny v našem výrobním závodě. Poté již kompletní jsou expedovány přímo k zákazníkovi.

Jak je to s vytápěním?

Standardním vybavením našich domů jsou tepelná čerpadla a klimatizační jednotky, které umožňují tepelný komfort v každém ročním období. Klademe velký důraz na ekologii, proto používané materiály přírodního původu, které jsou vysoce recyklovatelné. Domy Juooh mají zároveň špičkové izolační vlastnosti, což přispívá k úspoře energie. K úspoře přispívá použití špičkových izolačních vlastností domu, tvořených kombinací hliníkových panelů s izolací PIR a mezistěnné izolace z čedičové vlny. Veškeré zasklení je provedeno z izolačních trojskel.

Jak je to se soběstačností domu?

Máte krásný pozemek v přírodě nebo u vody bez inženýrských sítí? Nevadí, myslíme i na vás. Naše domy lze vybavit technologiemi zajišťujícími jejich plnou soběstačnost ať už formou battery packů pro osvětlení, ale jsme schopni zajistit i nádrže s pitnou vodou.

Soustředíte se výhradně na výstavbu rodinných domů?

Další produktovou řadou Juooh je i zaměření na komerční sféru – od drobných živnostníků až po velké komerční celky – tedy například kavárna, řemeslná dílna, ale i sociální bydlení, nemocnice nebo tělocvičny.

Máte v nabídce ještě nějaké další zajímavé produkty?

Přejete si horolezeckou stěnu? Umístíme konstrukci bloku na výšku, přejete si bydlet na vodě? Vyrobíme vám hausbót. S naší konstrukcí lze vytvořit téměř cokoli, hranicí je pouze vaše fantazie.

Co byste dodal na závěr?

Naše domy Juooh. byly vyvinuty a jsou vyráběny v České republice. Spojují v sobě to nejlepší ze strojních a stavebních konstrukcí a pevně věřím, že naši zákazníci ocení špičkové vlastnosti našich domů.